UKS Błyskawica Warszawa

Zmień kontrast
Zmień rozmiar czcionki

Nareszcie Wiosna - Zaczynamy !!!

Zawodnicy UKS Błyskawica Praga - Północ Warszawa , po okresie przygotowawczym rozpoczynają rozgrywki ligowe.

W drużynie seniorów od początku okresu przygotowawczego nastąpiła zmiana trenera.
Stanowisko objął Przemysław Zieliński . Trener z wieloletnim doświadczeniem.  ( Który od sierpnia prowadzi także drużynę rocznika 2008. )
Już pierwsze treningi wprowadziły pozytywne zmiany w nastawieniu zawodników w podejściu i pracy na treningach.
Zmiana systemu gry , zmiana systemu szkolenia pozwala patrzeć pozytywnie na rozgrywki w rundzie wiosennej.
Pierwszy mecz ligowy seniorów będzie można obejrzeć w niedzielę 26.03  o godzinie 16.00 - Boisko ul. Kawęczyńska 44.
Rywalem " Błyskawicznych" będzie drużyna KS Jedność Warszawa.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podopieczni trenera Aleksandra Giżyńskiego ( rocznik 2009/10 ) zaczynają w sobotę 25.03 o godzinie 10.00 na Kawęczyńskiej ich rywalem będzie drużyna MKS Wicher Kobyłka .

Zawodnicy ( rocznik 2008 ) zagrają w niedzielę na ul. Konwiktorskiej z MKS Polonia Warszawa , początek meczu o godzinie 12.00
Warto wspomnieć że to już ich drugi mecz ligowy , w poprzedniej kolejce mimo kłopotów kadrowych  "Błyskawiczni" walczyli na wyjezdzie z drużyną UKS Derby 356 Warszawa .  Po zaciętej walce rywal okazał się lepszy , wynik 7 : 4 dla gospodarzy.

zdj - Drużyna UKS Błyskawica Praga - Północ Warszawa po meczu kontrolnym z KS Wilanów.