UKS Błyskawica Warszawa

Obóz sportowy - Nowa Wieś Przywidzka (19.08.2021 - 26.08.2021)

⚠️⚠️⚠️OBÓZ LETNI - INFORMACJE⚠️⚠️⚠️ ZBIÓRKA NA Ul. KAWĘCZYŃSKIEJ 44 DNIA 19.08.2021 (CZWARTEK) GODZ. 5:30, PLANOWANY WYJAZD GODZ. 6:00 WYKAZ RZECZY POTRZEBNYCH NA WYJAZD : ❗STREFA HIGIENY : -pasta i szczoteczka do zębów, -mydło /żel pod prysznic, szampon do włosów, -szczotka do włosów lub grzebień, -2 ręczniki kąpielowe (by na zmianę wysychały), może być też trzeci mniejszy, -chusteczki higieniczne, krem z filtrem na słońce? , coś na komary? ❗STREFA ODZIEŻY : -bielizna i skarpetki ??(na każdy dzień), -3/4 koszulki z krótkim rękawem?, -1/2 koszulki z długim rękawem?, -krótkie spodenki, dł.spodnie i dresy (co najmniej 2 pary)??, -strój na treningi i PIŁKA ⚽(spodenki, koszulki, getry, ochraniacze, strój meczowy) -kurtka przeciwdeszczowa(ortalion), bluza, czapka z daszkiem?️, -buty: sportowe na wycieczki, korki/żwirówki, klapki? -kąpielówki ??(1-2 sztuki), piżama ⚠️⚠️⚠️OBOWIĄZKOWO ZABIERAMY⚠️⚠️⚠️ ❗AKCESORIA: -aktualna legitymacja szkolna, karta obozowa, -konieczne szczepienia (xero z książeczki zdrowia), oświadczenie covid podpisane w dniu wyjazdu, -niezbędne lekarstwa???, które rodzice/opiekunowie mają przekazać do trenerów z dokładną informacją jak podawać -mydło lub proszek do prania (do małej przepierki w razie potrzeby), -kieszonkowe?(jeśli jest taka potrzeba 10 zł na każdy dzień) ❗Telefonów nie zabieramy ❗Prosimy nie dawać słodyczy ani napojów gazowanych????? ❗Listę zawartości walizki??ułatwi to namierzenie rzeczy zagubionych lub pozostawionych w ośrodku przed podróżą powrotną

mecze rundy wiosennej 2021

Rocznik 2012 grupa niebieska III LO

28.03.2021 Godz. 11.00 niedziela Błyskawica - KS Las ul. Targowa 86

    04. 2021 godz.  00.00              KS Zwar   - Błyskawica

17.04.2021 godz. 11.00 sobota     Błyskawica - KS Grom   Targowa 86

24.04. 2021godz. 11.00 .;sobota   Błyskawica  - Victoria Zerzeń  Targowa 86

     05.2021 godz.                        MKS Polonia wa-wa-  Błyskawica

     05.2021 godz.                        KS Las  - Błyskawica  

22. 05. 2021 godz.11.00 Niedz.     Błyskawica - KS Zwar          Targowa 86

     05.2021  godz.                       AMP Gol     - Błyskawica  

    06.2021  godz.                        Victoria Zerzeń  - Błyskawica

19.06.2021 godz.11.00 sobota    Błyskawica - MKS Polonia     Targowa 86

 

Rocznik 2012 grupa czarna  V LO

27.03.2021 godz. 15.00 sobota   WBS WA-WA - Błyskawica   ul. Adama Worobczuka 491

10.04.2021 godz. 11.00 sobota   Błyskawica   - Real Varsovia  ul. Targowa 86

17.04.2021 godz. 16.40 Sobota  KS Grom     -  Błyskawica      ul. PABLA PICASSA 3

   04 .2021. godz.                      AMP Gol    -  Błyskawica

08.05.2021 godz.11.00 sobota    Błyskawica -  FWA                ul. Targowa 86

15.05.2021 godz. 11.00 sobota  Błyskawica  -  WBS                ul. Targowa 86

22.05.2021 godz. 16.00 sobota  REAL Varsovia Błyskawica      ul. Rudzka 6

29.05.2021 godz. 11.00 sobota  Błyskawica - KS Grom            ul. Targowa 86

12.06.2021  godz. 11.00 sobota  Błyskawica - AMP Gol             ul. Targowa 86

20.06.2021  Godz.  11.30 niedz. FWA   - Błyskawica               ul. Spokojna 13

  Na mecze będą powołania w tygodniu oraz kolory strojów i trzeba być na boisku 30 min . przed podaną godziną 

 

W niedzielę 14.03.2021 gramy ostatni zimowy turniej halowy

ROZPISKA GODZINOWA TURNIEJU: FAZA GRUPOWA Godzina Grupa Mecz Wynik 9.00 A Korona I Ostrołęka – APN Ostrołęka 9.15 B Korona II Ostrołęka – KAS Kadzidło 9.30 A LUKS Czerwin – Junior Ełk 9.45 B Kurpie Myszyniec – Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 10.00 A Korona I Ostrołęka – Olimpia Zambrów 10.15 B Korona II Ostrołęka – Błyskawica Warszawa 10.30 A APN Ostrołęka – LUKS Czerwin 10.45 B KAS Kadzidło – Kurpie Myszyniec 11.00 A Junior Ełk – Olimpia Zambrów 11.15 B Ostrowianka Ostrów Mazowiecka – Błyskawica Warszawa 11.30 A Korona I Ostrołęka – LUKS Czerwin 11.45 B Korona II Ostrołęka – Kurpie Myszyniec 12.00 A APN Ostrołęka – Junior Ełk 12.15 B KAS Kadzidło – Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 12.30 A LUKS Czerwin – Olimpia Zambrów 12.45 B Kurpie Myszyniec – Błyskawica Warszawa 13.00 A Korona I Ostrołęka – Junior Ełk 13.15 B Korona II Ostrołęka – Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 13.30 A APN Ostrołęka – Olimpia Zambrów 13.45 B KAS Kadzidło – Błyskawica WarszawaFAZA PUCHAROWA 14.15 ……………………………….……-………..………………………….. 5 miejsce grupa A 5 miejsce grupa B 14.30 ……………………………….……-………..………………………….. 3 miejsce grupa A 4 miejsce grupa B 14.45 ……………………………….……-………..………………………….. 4 miejsce grupa A 3 miejsce grupa B 15.00 ……………………………….……-………..………………………….. 1 miejsce grupa A 2 miejsce grupa B 15.15 ……………………………….……-………..………………………….. 2 miejsce grupa A 1 miejsce grupa B 15.30 ……………………………….……-………..………………………….. 5 miejsce grupa A 5 miejsce grupa B 15.45 ……………………………….……-………..………………………….. Mecz o 7 miejsce 16.00 ……………………………….……-………..………………………….. Mecz o 5 miejsce 16.15 ……………………………….……-………..………………………….. Mecz o 3 miejsce 16.30 ……………………………….……-………..…………………………..

07.03 jedziemy na turniej do Ostrowi rocznik 2012

W niedzielę 07.03.2021 zagramy w halowym turnieju w Ostrowi Mazowieckiej

wyjazd z orlika  targowa 86 godz. 8.00 niebieskie stroje 

Powołani: Olek B, Dominik S, Szymon S, Szymon M, Nata F, Glib S, Tomek B, Gabryś S, Adam T, Kuba Z

SKŁADKA NA WPISOWE  30 ZŁ

Obóz sportowy - Nowa Wieś Przywidzka (19.08.2021 - 26.08.2021)

Obóz letni dla roczników 2009 10, 2011, 2012 i młodsi odbędzie się w dniach 19.08-26.08.2021 w AGROTUR Nowa Wieś Przywidzka 

W ferie zimowe 2021 wyjeżdżamy na zgrupowanie do sochocina

W ferie 2021 wyjeżdżamy na Zgrupowanie Szkoleniowe do Sochocina  Wyjazd w dniu 02.01.2021 godz. 10.00 ul Kawęczyńska

Zabieramy ze sobą;

- sprzęt treningowy na hale jak i na dwór (halówki, korki, koszulki, spodenki,getry, odzież termiczną, rękawiczki, czapki,dres, ortaliony, PIŁKI)

-rzeczy osobiste, przybory higieniczne 

- drobne pieniążki na własne wydatki

- legitymację szkolną

- paletki do pinkponga

Nie zabieramy :

-sprzetów elektronicznych (telefonów, tabletów...)

-napojów gazowanych i chipsów.

w niedzielę 18.10 gramy ligę

Niedziela 18.10,2020 mecz ligowy z Radością na Targowej 86 godz. 11.00 zbiórka godz, 10,20

 Powołani :

Olek B,Szymon M,  Dominik S, Jakub Z,Aleksy Ż,  Szymon Sz , Gabryś S, Adam Z

Pamiętajmy o ochraniaczach

w sobotę 17.10.2020 gramy finały w mini turnieju na Woli roczniki 2011/12 i 2013/14

w sobotę gramy finały w mini turnieju na Woli roczniki 2011/12 i 2013/14

W SOBOTĘ  GRAMYfinały NA OLBRACHTA 48 STARSI ZBIÓRKA 9,20 MŁODSI ZBIÓRKA 11.20

Powołani : Hubert Sz., Szymek S, Adam Z,Fabian G,Nataniel F, Eryk A,Kacper D, Glib,Aleksy

Rocznik 2013/14 godz. 11.20

Powołni: Piotr D,Staś L, Kacper Sz, Igor ,Tymek G, Szymon W, Antek , Julka, Dima

Czołem Trenerze :)

Serdecznie zapraszam na finałowe spotkanie Better Together. Pogoda na razie przewrotna, ale nie można wykluczyć deszczu.

Nie możemy też wykluczyć, że od soboty będziemy w strefie czerwonej.

Planujemy zakończenie z udziałem z nagrodami i pamiątkami od przedstawicieli dzielnicy Wola. (rękawiczki, dezynfekcja etc zapewnione)

Liczymy na Waszą obecność, ale prośba byście zweryfikowali wcześniej udział Rodziców z dziećmi. O ile dzieci witamy z otwartymi rękami to prosilibyśmy Rodziców o znalezienie sobie alternatywy co zrobić w czasie gdy dziecko będzie grać. Z powodu pogody, z powodu obostrzeń.

Nadal nie będzie dostępu do szkoły ze względów epidemiologicznych.

W załączniku harmonogram i rozpiska meczowa.

Z powodu pogody będę na miejscu miał tylko wersje elektroniczną całego harmonogramu.

Najważniejsze:

BETTER TOGETHER 17.10.2020 – HARMONOGRAM MECZÓW – Rocznik 2011/2012

9:20 – zbiórka drużyn i rozgrzewka

9:40 – otwarcie i pierwsze mecze rocznika 2011/2012

11:40 – ceremonia zakończenia Better Together.

 

BETTER TOGETHER 17.10.2020 – HARMONOGRAM MECZÓW – Rocznik 2013/2014

12:00 – zbiórka drużyn i rozgrzewka

12:15 – otwarcie i pierwsze mecze rocznika 2013/2014

14:10 – ceremonia zakończenia Better Together.

Niedziela 11.10,2020 mecz ligowy z Sulejówkiem

Niedziela 11.10,2020 mecz ligowy z Sulejówkiem na Targowej 86 godz. 11.00 zbiórka godz, 10,20

 Powołani :

Olek B,Szymon M, Tomasz B, Dominik S, Jakub Z,Aleksy Ż, Olek K, Szymon Sz , Gabryś S

Pamiętajmy o ochraniaczach