UKS Błyskawica Warszawa

UKS Błyskawica

Uczniowski Klub Sportowy Błyskawica Warszawa skupia swoja działalność wokół szkolenia dzieci i młodzieży w prowadzonych przez profesjonalny zespół trenerski drużynach piłkarskich. Klub stwarza swoim wychowankom możliwość doskonalenia umiejętności piłkarskich i budowania charakteru w oparciu o wartości takie jak szacunek, uczciwość i sumienność. Nasz wspólny wysiłek przybliża uczestników prowadzonych w klubie zajęć do stawania się lepszymi zawodnikami i ludźmi.

Obecnie posiadamy drużyny w rocznikach: 2000, 2001, 2002-2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 i młodsi oraz drużynę seniorów w A-Klasie, a w rozgrywkach Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej reprezentuje nas łącznie kilkuset zawodników.

Klub organizuje obozy sportowe, wyjazdy integracyjne oraz turnieje piłki nożnej o zasięgu ogólnokrajowym, z których najbardziej rozpoznawalnym jest "Błyskawica Adidas CUP". W zawodach tych biorą udział czołowe drużyny młodzieżowe z całej Polski, a nasze zespoły osiągają na ich tle bardzo dobre rezultaty.